Start strony o europejskich pucharach

Podziel się tym artykułem

Strona, którą widzicie przez sobą nie jest niestety ukończona w całości. A może właściwie na szczęście, ponieważ z pewnością dostrzeżecie kilka braków, które koniecznie należy uzupełnić. To m.in. system komentarzy, który potraktujemy priorytetowo i postaramy sie dodać w jak najszybszym czasie.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie powitamy nowe osoby w gronie redakcyjnym ale postawimy przed chętnymi pewne wymagania. Mam nadzieję, że nikogo to nie zrazi i zgłoszą się do nas ambitne osoby.


Na początek chcielibyśmy Wam zaproponować zabawę w typowanie wyników meczów w europejskich pucharach. Zasady są proste: należy podać wynik meczu przed jego rozpoczęciem. Odgadnięcie dokładnego wyniku warte jest 3 pkt., wyniku, w którym będzie się zgadzać zwycięzca bądź wynik remisowy to 1 pkt. 2 pkt. można zdobyć za odgadnięcie zwycięzcy meczu i prawidłowe podanie liczby bramek zdobytych przez dowolną z drużyn.

Proszę wysyłać typy na adres email podany w stopce strony. Za jakiś czas zautomatyzujemy naszą zabawę. Po zalogowaniu będziecie mogli samodzielnie wpisywać wyniki.

W konkursie przewidziane są nagrody na zakończenie sezonu! Udział nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań ani kosztów, jest całkowicie darmowy i ma służyć wyłącznie zabawie.

A tymczasem zapraszamy do regularnych odwiedzin, polubienia strony na Facebooku i dzielenia się ze swoimi przyjaciółmi swoimi zainteresowaniami - korzystajcie często z przycisku udostępnij.

Każda Wasza wizyta bardzo nas cieszy!

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!